Вчасно сплачуйте за спожиту електроенергіюВчасно сплачуйте за спожиту електроенергію

Херсонці, вчасно сплачений рахунок за електроенергію – це стабільне електропостачання вашої оселі, офісу чи підприємства. Не забувайте про це!

Херсонська обласна ЕК дякує усім сумлінним споживачам, хто систематично і в повному обсязі розраховується за використану електричну енергію.

Через несвоєчасну оплату за електроенергію споживачами, станом на 01 квітня 2021року утворилася заборгованість перед підприємством у розмірі майже 190 млн. грн.

ТОВ «ХОЕК» змушене звертатися до суду про примусове стягнення боргу та з покладенням на боржника судових витрат по справі.

Після набрання чинності судового рішення державною виконавчою службою накладається арешт на майно та кошти боржника. Також не виключено подання до суду про тимчасове обмеження у праві виїзду закордон до повного погашення заборгованості.

Крім того, Міністерство юстиції України видало наказ №1061/5 від 23.03.2021 про автоматичне стягнення заборгованості з рахунків боржників за вимогою державних та приватних виконавців.

Все це призводить до додаткових витрат для боржника, таких як:

- оплата судових послуг;

- послуг виконавчої служби;

- а у разі припинення електропостачання, оплата за повторне відключення/підключення електроенергії, в суммі понад 1000 грн.

Адміністрація ТОВ «ХОЕК» звертається до споживачів-боржників споживати електроенергію відповідально, терміново розрахуватись за електроенергію і не доводити справу до суду.

Особистий

кабінет

Показники